Nasza misja

Powstaliśmy, by wspomóc polsko-indyjską współpracę oraz popularyzować kulturę obu krajów. Dodatkowo planujemy wspierać rozwój biznesowych stosunków polsko-indyjskich, promować aktywność fizyczną i działalność artystyczną związaną z oboma krajami.

Nasze dotychczasowe działania

Do tej pory aktywnie promowaliśmy kulturę Indii w Warszawie, gdzie organizowaliśmy imprezy związane z ważnymi indyjskimi świętami: Holi, czyli świętem światła, wiosny i kolorów, Diwali (indyjskiego odpowiednika Nowego Roku) oraz Dniem Niepodległości Indii. Dodatkowo organizujemy rozgrywki krykieta (gry bardzo popularnej w Indiach). Zawody odbywają się w Zielonkach k. Warszawy (na terenie kompleksu boisk sportowych GOSiR Stare Babice).

Co się działo podczas imprez?

Indyjskie tańce, występy muzyków z różnych krajów i pokazy filmów Bollywood to tylko niektóre z atrakcji dostępnych w trakcie naszych eventów. Zapewniliśmy różnorodną rozrywkę, m.in.: imprezy z indyjskim DJ-em na żywo, warsztaty malowania mandali, zabawy dla dzieci, grę w carrom (indyjski bilard), stoiska z tradycyjnymi indyjskimi potrawami oraz rękodziełem, a także aktywności związane z indyjskimi świętami (np. zabawę kolorowymi proszkami podczas Holi).

Co planujemy?

Nasze eventy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i uczestniczyło w nich bardzo wiele osób różnych narodowości, co mobilizuje nas do rozszerzenia pola działania i rozpoczęcia organizowania imprez związanych z kulturą Indii także w innych polskich miastach.

Zależy nam na tym, żeby mieszkańcy obu krajów mogli się poznać, dlatego mamy w planach także organizację wydarzeń związanych z Polską w Indiach.

Zarząd

Ashok Mannani
Ashok MannaniPresident
Anna Borkowska-Kołodziej
Anna Borkowska-KołodziejMagister prawa
osoba współpracująca z przedsiębiorcami krajowymi i zagranicznymi od 2007 roku
Franciszek Wichniarz
Franciszek WichniarzEvent Manager
Przedsiębiorca działający na rynku warszawskim od 1989

Masz pytania związane z organizowanymi przez nas wydarzeniami?
A może chciałbyś stać się częścią naszych eventów?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj Się